EXKLUZIVITA NA KOLIBE

EXKLUZIVITA NA KOLIBE

Koliba Gardens je rezidenčný projekt v jednej z najkrajších častí Bratislavy obklopený krásnymi záhradami zaliatymi slnkom. Koliba Gardens zúročuje všetky prednosti výnimočnej lokality, kvalitnej architektúry a vysokých štandardov bývania. Dali sme si záležať, aby každý našiel to, čo sa od bývania na top adrese očakáva – komfort, luxus, súkromie, spev vtákov a voňavý vzduch v blízkosti karpatskej prírody ale aj pulzujúceho mesta.

Pozrite si Koliba Gardens v pohybe

Hľadali sme ideálny koncept, ktorý by plnohodnotne prepojil život vnútri a vonku a pritom navodil pocit maximálneho súkromia. Areál Koliba Gardens tvorí desať jednotiek navrhnutých tak, aby každý predstavoval samostatný priestor pre bývanie. Architekti vytvorili súkromné átriá, takže grilovanie na terase a detské či psie šantenie v záhrade nebudú podnecovať susedskú zvedavosť. Intimitu a pokoj podčiarkuje aj privátna cesta, ktorá je zapustená nižšie, ako je úroveň hlavného obytného podlažia a záhrady.

návrh kuchyne Koliba gardens
návrh kuchyne Koliba gardens
ikona 230 m2 úžitkovej plochy
ikona 4-izby
ikona 3 poschodia
ikona 3 parkovacie miesta
ikona 5 minút od centra mesta
ikona 300 m2 záhrady

Zabezpečené súkromie

Architekti z ateliéru ALEXY & ALEXY dôkladne premysleli každé z podlaží. Usporiadanie priestorov a ich technologické zázemie rešpektujú logiku fungovania modernej domácnosti, aby sa tu bývalo ľahko a príjemne. S rozľahlou obývačkou s kuchyňou, jedálňou a presklenou stenou, za ktorou je zelená záhrada, to inak ani nemôže byť. Na hornom podlaží sú tri spálne, dve kúpeľne a ďalšie možnosti, ako sa nadýchať sviežeho vzduchu s výhľadom na vzdialenú scenériu Bratislavy.

súkromná ulica s výhľadom na scenériu Bratislavy
č. 1 výmera jednotky: 218 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 257 m 2 voľný č. 2 výmera jednotky: 243 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 271 m 2 voľný č. 3 výmera jednotky: 218 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 267 m 2 rezervovaný č. 4 výmera jednotky: 243 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 268 m 2 rezervovaný č. 5 výmera jednotky: 234 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 282 m 2 voľný č. 6 výmera jednotky: 212 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 392 m 2 voľný č. 7 výmera jednotky: 211 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 287 m 2 voľný č. 8 výmera jednotky: 244 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 330 m 2 voľný č. 9 výmera jednotky: 211 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 309 m 2 voľný č. 10 výmera jednotky: 244 m 2 výmera prisluchajúceho pozemku: 366 m 2 voľný
výhľad z terasy na bratislavský hrad

Zelená krajina domova

Iní tadeto len prechádzajú cestou na výlety na Kamzík, vy tu budete doma. Koliba nie je obyčajná časť Bratislavy, vždy mala v sebe niečo jedinečné a zároveň priateľsky lokálne. Koliba Gardens pokračuje v tejto tradícii nielen prívetivou mierkou, ale aj zeleňou, ktorou môže každý z nových obyvateľov dokresliť kolorit tohto miesta.

Moja záhrada

Vlastná záhrada, a navyše v meste, to je poklad. Najmä ak je tak akurát, ani malá, ani príliš veľká. Nielen na nedeľný obed, ale na bežné chvíľky ako je ranná káva, tréning za kosačkou či pohľad na deti, ktoré práve objavili dážďovku. Alebo aj na vlastnú zeleninu, ktorej sa nič nevyrovná.

pohľad na ulicu Koliba Gardens
výhľad na Bratislavu

Mesto na dosah

Ponúkame vám na bratislavskej Kolibe ozajstné súkromie v tesnom kontakte s prírodou, ale po ruke aj mestský život. Staré mesto s jeho povestnými kaviarňami a reštauráciami je takmer na skok a na blízku je aj bežná vybavenosť, ako sú škôlky, základná škola či každodenné nákupy.

projekt Koliba Gardens na mape Bratislavy

Harmonogram

hamonogram výstavby

Harmonogram

hamonogram výstavby

Objavte jedinečné bývanie v Koliba Gardens

Interiér

Výstavba

logo púpava development

Sme stabilná a dynamicky rastúca investično-developerská spoločnosť so sídlom v Trnave. Vyhľadávame vhodné a zaujímavé príležitosti, realizujeme moderné developerské projekty situované najmä v okolí Trnavy, Nitry a Stupavy. Najväčší dôraz kladieme na férový prístup k zákazníkovi, ktorému prinášame kvalitné bývanie za dostupnú cenu. Napredujeme vďaka odbornej práci našich zamestnancov s bohatými skúsenosťami v oblasti stavebníctva, financií, marketingu a obchodu.